Falowniki w ofercie FerroWings

Inwertery inaczej falowniki, to nie tylko urządzenia przetwarzające prąd stały wyprodukowany przez panele fotowoltaiczne w prąd zmienny. Ale również urządzenia kontrolujące i nadzorujące pracę naszej całej elektrowni fotowoltaicznej.  To te urządzenia podnoszą wydajność całej instalacji do rangi Inteligentnych Systemów Fotowoltaicznych. Oferowane inwertery nie tylko odpowiadają za optymalizację pracy całej instalacji, ale i zapewniają dostęp online do naszej elektrowni. W FerroWings oferujemy pełny zakres inwerterów  – od modeli  jednofazowych przewidzianych dla najmniejszych mikroinstalacji fotowoltaicznych,  do modeli trójfazowych oraz centralnych dużej mocy. Nasze inwertery mogą pracować zarówno w małych domach jednorodzinnych jak i w elektrowniach fotowoltaicznych o mocy setek kilowatów.

Falowniki z dedykowanymi optymalizatorami

Falowniki SolarEdge z optymalizacją

Falowniki SolarEdge od Ferro Wings

SolarEdge to firma, która od 2006 jest izraelskim producentem falowników wraz inteligentną technologią opartą na dedykowanych optymalizatorach mocy. Jest to sprzęt fotowoltaiczny najwyższej klasy na rynku, natomiast nie jest to najtańsze rozwiązanie. Jednocześnie należy pamiętać, że dokonuje zakupu na długie lata, to rozwiązanie na pewno zwróci się z dużą górką. Najwyższa sprawność falownika na rynku oraz optymalizacja, która znacząco zmniejsza straty uzysku energii elektrycznej to gwarancja szybkiego zwrotu z inwestycji w fotowoltaikę! Dodatkowym atutem tego rozwiązania jest zwiększone bezpieczeństwo przeciw pożarowe oraz możliwość rozłożenia instalacji fotowoltaicznej na wielu płaszczyznach. Standardowa gwarancja falownika to 12 lat, z możliwością płatnego przedłużenia.

Więcej o falownikach SolarEdge kliknij tutaj!

Falowniki Peimar z optymalizatorami

Falownik Peimar od FerroWings

Peimar to producent paneli fotowoltaicznych, który również poszerzył swoją ofertę o falowniki jednofazowe, trójfazowe, dedykowane optymalizatory oraz falowniki hybrydowe dla magazynów energii elektrycznej. Było to możliwe dzięki zebranemu doświadczeniu na przestrzeni kilkunastu lat z krajów na całym świecie. Urządzenia są produkowane we Włoszech i posiadają 10 letnią gwarancję producenta. Nasza firma, dzięki bezpośrednim umowom z firmą Peimar jest nie tylko autoryzowanym dystrybutorem włoskich falowników, ale i certyfikowaną jednostką serwisową.

Falowniki polskich producentów

Falowniki Lumel

Lumel, to polska firma już z prawie 70- letnią tradycją w produkcji urządzeń elektronicznych. Z powodzeniem sprzedaje swoje produkty na całym świecie. Falowniki firmy Lumel cechuje wysoka jakość wykonania oraz przystosowanie do pracy nawet w bardzo ciężkich warunkach. Falownik jest wyposażony w dedykowaną aplikację monitoringu wraz z polskim interfejsem. Gwarancja na falownik to 10 lat.

Falowniki Bruk Bet

Falownik BB Eco od Ferro Wings

Bruk Bet to firma obecna na polskim rynku od przeszło 36 lat. Natomiast w sektorze odnawialnych źródłem energii Bruk Bet może pochwalić się około 10 letnim doświadczeniem. Falowniki BB Eco posiadają polski interfejs oraz ulepszone kondensatory względem falowników produkowanych w Chinach. Gwarancja na falownik to 10 lat z możliwością płatnego przedłużenia

Pozostałe falowniki w ofercie Ferro Wings dostępne na życzenie klienta

Falowniki Fronius

Falownik Fronius od Ferro Wings

Fronius to austriacka firma, która od 1992 produkuje falowniki. Jest to podobna półka cenowa i jakościowa, co SolarEdge, natomiast falowniki te nie posiadają dedykowanych optymalizatorów mocy. Falowniki Fronius również dobrze znoszą upływ czasu, w nawet ciężkich warunkach pracy. Falowniki są wyposażony moduł Wi Fi wraz z aplikacją do monitoringu online. Należy dodać, że standardowa gwarancja falownika to 2 lata, a po rejestracji produktu 7 lat. Przedłużenie gwarancji na dłuższy okres jest odpłatne.

Falowniki Growatt

Falownik Growatt od Ferro Wings

Growatt powstał w 2010 roku w Chinach. Podobnie jak Fronius nie posiada dedykowanych optymalizatorów mocy i jakościowo zbliża się do Froniusa. Pomimo chińskiego pochodzenia, jest to średnia półka cenowa.  Monitoring pracy instalacji jest możliwy po wykupieniu moduł WiFi. Standardowa gwarancja to 10 lat z możliwością płatnego przedłużenia.

Falowniki Sofar Solar

Falownik Sofar Solar od Ferro Wings

Sofar Solar to również chiński producent falowników, który rozpoczął produkcję inwertów w 2012 roku. Jest to rozwiązanie najtańsze z zaprezentowanych, natomiast również nie posiadające dedykowanych optymalizatorów mocy. Falownik posiada moduł WiFi natomiast monitoring instalacji wymaga zewnętrznego oprogramowania, co stanowi dodatkowy koszt.

INFOLINIA: 576 000 758