Fotowoltaika dla firm

Każda osoba prowadząca swój biznes chce zminimalizować koszty firmy. Dlatego doskonałym rozwiązaniem będzie inwestycja w niezależność energetyczną. Przełoży się to znaczne oszczędności i wyeliminowanie wzrostu kosztów za energię elektryczną na długie lata, dzięki bezobsługowym Inteligentnym Systemom Fotowoltaicznym od Ferro Wings!

Oszczędzaj na kosztach za prąd, dzięki własnej instalacji fotowoltaicznej!

Fotowoltaika dla rolnictwa

Zwrot z inwestycji w instalację fotowoltaiczną to od około 15%  do 20% rocznie. Poziom ten jest równie pewny, jak przychód z oprocentowania lokat bankowych. 

Niezależnie od tego na jakim etapie rozwoju jest Twoja firma, nasi specjaliście przygotują ofertę dedykowaną dla Twojego biznesu. Dodatkowo przygotują kila opcji korzystnego finansowania inwestycji. Przygotowanie inwestycji pod instalację fotowoltaiczną wiąże się ze sporą ilością dokumentacji, dlatego to po stronie naszych specjalistów będzie opracowanie wszystkich wymaganych dokumentów. 

Specjaliści z FerroWings, aby przeprowadzić każdą inwestycję “pod klucz” w sposób profesjonalny posiadają wiedzę technolgiczną, budowlaną, z zakresu prawa administracyjnego i finansów. Wszystko po to, aby przejście na darmową energię elektryczną za Słońca było dla każdego inwestora proste i szybkie.  Na każdym etapie inwestycji od harmonogramowania do składania zezwoleń, porozumienia się z zakładem energetycznym i zakończenia montażu instalacji fotowoltaicznej nasz dedykowany opiekun jest do dyspozycji klienta. 

Dlaczego skorzystać z oferty FerroWings dla biznesu ?

  1. Dedykowana oferta!
  2. Oszczędzanie już od pierwszego dnia działania instalacji fotowoltaicznej!
  3. Bezobsługowa produkcja energii elektrycznej z gwarancją na 25 lat!
  4. Profesjonalne wsparcie na każdym etapie inwestycji!
  5. Pomoc w organizacji finansowania zewnętrznego!
  6. Wysokiej jakości komponenty montażowe i wysoka efektywność elektrowni fotowoltaicznej!
  7. Najlepsza relacji konkurencyjnej ceny do wysokiej jakości na rynku!
INFOLINIA: 576 000 758