Panele fotowoltaiczne w ofercie FerroWings

Coraz częściej na dachach budynków wokół nas możemy dostrzec panele fotowoltaiczne. Na taką sytuację ma wpływ kilka czynników: coraz większa świadomość opłacalności takiej instalacji, wzrost odpowiedzialności za otaczające nas środowisko oraz wsparcie rządowe w postaci dotacji “Mój Prąd” oraz ulgi termomodernizacyjnej. Nie należy również zapominać o stale rosnących kosztach energii elektrycznej dostarczanej przez zakłady energetyczne w Polsce. Własna instalacja fotowoltaiczna to gwarancja redukcji obciążeń finansowych za prąd na długie lata!

Co wpływa na jakość paneli fotowoltaicznych?

Fotowoltaika Lubuskie

Na wstępie chcemy przedstawić podstawową zasadę: panel fotowoltaiczny jest tak dobry, jak długą posiada gwarancję na swoje działanie i konstrukcję. Kolejną istotną cechą jest oczywiście moc panelu mierzona w jednostce Wp oraz jego efektywność. Jeżeli mówimy o efektywności to starajmy się szukać tych paneli, które mają ten współczynnik na poziomie ponad 19,5%. Następnymi cechami na które należy zwrócić uwagę jest technologia wytworzenia panelu – standardem jest PERC – oraz zastosowane urządzenia zapobiegające zbyt dużemu napięciu elektrycznej w panelu. Tutaj mówimy o diodach bypass. Kolejna rzecz, to oczywiście tolerancja produkcji mocy. Natomiast należy pamiętać, że kluczem do sukcesu jest również falownik.

 

Panele fotowoltaiczne marki Peimar

Panele fotowoltaiczne FerroWings

Panele fotowoltaiczne marki Peimar  to kilkadziesiąt lat doświadczenia na rynku USA, Australii i Europy Zachodniej. Oferowane panele przez FerroWings od włoskiego producenta posiadają aż 30 lat gwarancji na produkcję liniową energii elektrycznej oraz 20 lat gwarancji na sam panel! Dostępne są zarówno modele full black, jak monokrystaliczne o podwyższonej sprawności. Jesteśmy certyfikowanym partnerem Peimar Industries SRL, dzięki czemu możemy oferować te doskonałe panele w konkurencyjnych cenach dla naszych klientów i kontrahentów. Więcej o panelach marki Peimar tutaj!

Panele fotowoltaiczne marek QCells, Longi i Risen Energy

Fotowoltaika Zielona Góra od FerroWings

Dysponujemy również gamą paneli fotowoltaicznych marek QCells, Risen Energy oraz Longi zarówno w technologii half-cut, jak i full black oraz o podwyższonej sprawności. Dzięki tak szerokiej gamie paneli fotowoltaicznych jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom, nawet najbardziej złożonych projektów instalacji fotowoltaicznych. Gwarancja na panele zaczyna się od 12 lat na produkt do 25 lat na produkcję liniową energii elektrycznej.

INFOLINIA: 576 000 758