Firma FerroWings

W FerroWings naszą główną działalnością jest przygotowanie i realizacja inteligentnych rozwiązań fotowoltaicznych “pod klucz”. Na naszą ofertę składają się starannie wyselekcjonowane  panele fotowoltaiczne, falowniki, osprzęt, komponenty mocowania, projektowanie oraz wykonanie kompletnej instalacji fotowoltaicznej.  Posiadamy własne, solidne ekipy instalatorskie o wysokich kompetencjach, dzięki czemu montaż odbywa się profesjonalnie i terminowo.

Doświadczenie i wiedza

Nasze doświadczenie sięga 2016 roku i prac przy farmach fotowoltaicznych. Zaangażowani byliśmy od fazy projektowej po etap wykonawczy. Kontynuując działalność w sektorze elektrowni słonecznych powyżej 1 mW, w 2017 roku podjęliśmy decyzję o wejściu w sektor mikroinstalacji fotowoltaicznych. Na początku realizując zlecenia w formie podwykonawcy, a obecnie na obszarze woj. Lubuskiego z sukcesami realizujemy projekty fotowoltaiczne pod własną marką FerroWings. W 2020 roku również rozpoczęliśmy prace instalacyjne w pozostałych województwach na terenie Polski zachodniej.

Fotowoltaika Lubuskie

Posiadamy własne zaplecze magazynowe zlokalizowane w Zielonej Górze. Na stanach magazynowych posiadamy pełną gamę paneli fotowoltaicznych, falowników oraz pozostałych komponentów wymaganych do wykonania instalacji fotowoltaicznych zgodnie z obowiązującymi przepisami i standardami. Nasza flota samochodowa, to auta w pełni przystosowane do przewozu komponentów fotowoltaicznych. Dysponujemy również samochodem przystosowanym do transportu paneli fotowoltaicznych.

Panele fotowoltaiczne FerroWings Zielona Góra
Fotowoltaika Lubuskie FerroWings

Pełen profesjonalizm, doświadczenie i produkty o wysokiej jakości, to gwarancja długiej żywotności naszych instalacji fotowoltaicznych!

Panele fotowoltaiczne FerroWings

Nasze instalacje wykonujemy na domach jedno i wielorodzinnych, budynkach gospodarczych oraz w gospodarstwach rolnych. Wykorzystywane przez nas systemy montażowe pozwalają nam na fachową instalację fotowoltaiki na każdym pokryciu dachowym, również na powierzchniach płaskich za pomocą trójkątów PV. Na swoim koncie mamy także wiele instalacji naziemnych. Nasi specjaliści nie tylko przygotują projekt dedykowany do wymagań klienta, ale również doradzą w jaki sposób sfinansować inwestycję w własną elektrownię słoneczną.  Pozwala to naszym klientom na optymalizację wydatków, lepszy zwrot z inwestycji oraz jednocześnie pozytywnie wpływać na środowisko naturalne, które nas wszystkich otacza.

Dlaczego warto wybrać ofertę FerroWings ?

  • Monokrystaliczne panele o wysokiej efektywności 
  • Konsultacje, kalkulacja inwestycji oraz projekt bez opłat
  • Najlepsza relacja konkurencyjnej ceny i wysokiej jakości
  • Realizacja inwestycji “pod klucz”
  • Pomoc przy dotacjach oraz finansowaniu zewnętrznym
  • Do 30 lat gwarancji na produkcję energii z paneli fotowoltaicznych
  • Do 12 lat gwarancji na falownik
  • Profesjonalny zespół ekspertów

Jesteśmy certyfikowanym partnerem firmy Peimar z Włoch

Firma Peimar Industries SRL, to włoski producent paneli fotowoltaicznych o kilkudziesięcioletniej tradycji. Produkty firmy Peimar cechuje bardzo wysoka jakość, co przekłada się na 30-letnią gwarancję produktów. Panele fotowoltaiczne włoskiego producenta są bardzo dobrze oceniane na rynku USA oraz w Europie Zachodniej i Australii. Na wspomnianym rynku amerykańskim panele słoneczne marki Peimar należą do ścisłej czołówki najczęściej wybieranych paneli fotowoltaicznych przez klientów.

Jesteśmy dumni, że firma z tak bogatą tradycją oraz dużym uznaniem na bardzo konkurencyjnych i wymagających rynkach, wybrała naszą firmę jako dystrybutora swoich produktów w Polsce Zachodniej. 

Dzięki bezpośredniej współpracy z firmą Peimar możemy naszym klientom zaoferować panele fotowoltaiczne z najwyższej półki w bardzo dobrych cenach. Dostępne są również panele fotowoltaiczne wyprodukowane w technologii Full Black.

Partnerzy FerroWings w sektorze komponentów instalacji fotowoltaicznych

Instytucje finansowe współpracujące z FerroWings

INFOLINIA: 576 000 758