Pompy ciepła Panasonic Auqarea generacja J w wersji Split od 3kW do 12 kW

Seria pomp Panasonic Auqarea generacja J w wersji Split od 3kW do 12 kW – postaw na japońską precyzję

Seria pomp Panasonic Auqarea generacja J w wersji Split od 3kW do 12 kW to nowatorskie, zaawansowane technologicznie rozwiązanie, które oferuje idealną temperaturę, ciepłą wodę produkowaną w prosty, tani i ekologiczny sposób oraz wysoką wydajność i oszczędności energii. Panasonic to wiodący dostawca w zakresie rozwiązań grzewczych i chłodniczych. Dostarcza swoje produkty w 120 krajach świata, ciesząc się wysoką pozycją w rynku i uznaniem konsumentów.  Pompy ciepła Panasonic Auqarea generacja J w wersji Split od 3kW do 12 kW to kwintesencja japońskiej precyzji. Układy Panasonic znalazły uznanie w Niebieskim Przewodniku Międzynarodowej Organizacji Energetycznej, która za cel stawia sobie drastyczne cięcia w emisji CO2 do 2050 roku.  Rozwiązania proponowane przez Panasonic w ramach serii pomp Auqarea generacja J w wersji Split od 3kw do 12 kW to ogrzewanie wysokiej generacji.

Główne cechy serii pomp Panasonic Auqarea generacji J w wersji Split od 3kw do 12 kW – czyli dlaczego warte są naszej uwagi?

Pompy Panasonic serii Auqarea generacja J w wersji Split od 3kw do 12 kW charakteryzuje wiele cech i funkcjonalności, które wyróżniają je na rynku tego typu produktów. Są to pompy dedykowane dla domów energooszczędnych.  Jest to doskonałe rozwiązanie dla instalacji grzewczych podłogowych, grzejników niskotemperaturowych oraz klimakonwekterów. Z powodzeniem można też serię pomp Panasonic Auqarea generacja J w wersji Split wykorzystać w projektach modernizacyjnych z istniejącym już systemem grzewczym. Do zalet zaliczyć można następujące parametry:

 1. wysoka wydajność  przy naprawdę niskich temperaturach zewnętrznych do – 20 stopni Celsjusza, a nawet do  -28 stopni Celsjusza;
 2. czynnik chłodniczy R32;
 3. urządzenie uznane za „zielone i zrównoważone”;
 4. bardzo wysoka klasa efektywności A++ lub nawet A+++;
 5. mocny system inwerterowy Panasonic, produkowany w fabrykach o najwyższych standardach marki Panasonic;
 6. moc od 3 do 16 kW – w zależności od indywidualnych potrzeb;
 7. oszczędności nawet w skali 80% dotychczasowych kosztów;
 8. skuteczne chłodzenie w okresie letnim, ciepła woda użytkowa przez cały rok;
 9. podgrzewanie wody nawet do temperatury 65 stopni Celsjusza;
 10. naczynie wzbiorcze w komplecie o pojemności od 6 do 10 litrów;
 11. wbudowana grzałka o mocy 3/6/9 kW w zależności od modelu pompy;
 12. cicha praca, zwłaszcza w trybie nocnym;
 13. możliwość dodatkowego połączenia z panelami fotowoltaicznymi czy systemem wentylacyjnym.


Zobacz również:

Rodzaje pomp ciepła Panasonic Auqarea generacja J w wersji Split od 3kw do 12 kW

Najogólniej rzecz ujmując pompy ciepła serii Panasonic Auqarea generacja J w wersji Split możemy skategoryzować w następujących grupach:

 1. Aquarea High Performance – rekomendowane do nowych instalacji i budynków energooszczędnych;
 2. Aquarea T-CAP –  praca w skrajnie niskich temperaturach, modernizacja i innowacja w jednym;
 3. Aquarea HT – dedykowane zwłaszcza do domów mieszkalnych ze starymi grzejnikami wysokotemperaturowymi Pompy ciepła Aquarea HT są idealnym wyborem do modernizacji;
 4. Pompa ciepła do produkcji CWU – wysokowydajny podgrzewacz CWU jako idealne do pokrycia zapotrzebowania na ciepłą wodę użytkową w domu jednorodzinnym, samodzielne pompy ciepła do podgrzewania CWU.

  Zobacz również:
INFOLINIA: 576 000 758