Systemy montażowe dla fotowoltaiki

Decydując się na kompleksową ofertę FerroWings otrzymują Państwo profesjonalny i dobór elementów montażowych, które są w 100% kompatybilne z cała instalacją fotowoltaiczną. Tylko właściwie dobrane komponenty całej instalacji wraz z osprzętem i systemem montażowych to gwarancja bezawaryjnej i bezobsługowej pracy naszej elektrowni fotowoltaicznej. 

Solidny i szybki montaż

W FerroWings posiadamy własne ekipy instalatorskie, dzięki czemu możemy dawać 100% gwarancję na solidność i fachowość wykonania montażu i konfiguracji zamówionej instalacji fotowoltaicznej. Nasi instalatorzy to, osoby z uprawnieniami i dużym doświadczeniem w branży odnawialnych źródeł energii. Realizowane przez naszych pracowników montażowych zadania są wykonywane zgodnie z normami budowlanymi oraz wysokimi standardami obsługi klientów. Nasze ekipy są koordynowane przez dedykowanych specjalistów w naszej firmie, odpowiadają oni również za logistykę i terminową realizację umowy.

System montażu instalacji fotowoltaicznej na gruncie

W większości przypadków instalacje fotowoltaiczne są montowane w systemie wolnostojącym – przykład na zdjęciu po prawej, lub na dachach płaskich, czy skośnych. W systemach wolnostojących używamy konstrukcji wykonanych z aluminium o podwyższonej wytrzymałości z powłoką antykorozyjną. Konstrukcja jest wbijana w ziemie, a kąt nachylenia paneli fotowoltaicznych to 25 stopni.

Farma fotowoltaiczna FerroWings

System mocowania instalacji fotowoltaicznej na dachu płaskim i skośnym

Systemy montażowe na dach płaski oraz na dach skośny są wykonane z aluminium i stali nierdzewnej. Dla dachów skośnych posiadamy systemy odpowiednie dla każdego typu pokryć dachowych, od blachodachówkę na rąbek stojący, po dachówkę karpiówkę, czy płaską dachówkę ceramiczną.

Fotowoltaika dla firm od FerroWings
Panele fotowoltaiczne FerroWings na lata

FerroWings to autoryzowany partner Corab

W zakresie systemów mocowań nawiązaliśmy współpracę z liderem rynku firmą Corab, ponieważ oferuje rozwiązania bezpieczne i o wysokiej jakości. Rozwiązania firmy Corab są pod stałą certyfikacją TÜV Rheinland Polska Monitoring+Testing. Dodatkowo rozwiązania Corab posiadają certyfikaty w klasach EXC1 i EXC2 zgodnie z normą PN-EN 1090:2012. Natomiast spawane elementy konstrukcji fotowoltaicznych spełniają standardy normy PN-EN ISO 3834:2007.

INFOLINIA: 576 000 758