Panele fotowoltaiczne

Panele fotowoltaiczne w ofercie FerroWings

Naszym klientom oferujemy panele monokrystaliczne, które cechuje wyższa efektywność, czyli osiągniemy więcej wyprodukowanej energii z jednego panelu fotowoltaicznego w porównaniu do panelu polikrystalicznego. Na czym polega produkcja energii elektrycznej ze słońca za pomocą paneli opisaliśmy na podstronie Darmowy prąd ze słońca. 

Znakomita większość instalacji fotowoltaicznych projektowana przez specjalistów FerroWings wykorzystuje moduły o mocy 310 – 380 Wp opartych na technologii half-cut. Oznacza to większe uzyski energii elektrycznej niezależnie od aktualnej pogody. Także przy słabym nasłonecznieniu i niskiej temperaturze.

Jak montuje się panele fotowoltaiczne?

Aby panele fotowoltaiczne pracowały z maksymalną wydajnością, należy umiejscowić je na powierzchni o dużej ekspozycji na słońce i ustawić je w optymalnej pozycji, w której będą absorbować najwięcej promieniowania słonecznego. Sam montaż polega na przymocowaniu ich tak, żeby nie uległy zniszczeniu na skutek działania wiatru czy śniegu, oraz oczywiście na połączeniu przewodów elektrycznych i zainstalowaniu niezbędnego osprzętu. Systemy montażowe oferowane przez FerroWings, to produkty polskiego lidera w branży systemów montażowych dla instalacji fotowoltaicznych.

Zasilanie samochodu, dzięki własnej elektrowni słonecznej

Samochody z napędem elektrycznym coraz częściej pojawiają się na naszych drogach. Nowe modele mają coraz większy zasięg i coraz krótszy czas ładowania baterii. Własna instalacja fotowoltaiczna będzie świetnym uzupełnieniem naszej elektromobilności. Powód jest prosty, darmowy prąd ze Słońca za pomocą Inteligentego Systemu Fotowoltaicznego od FerroWings może być przekazany bezpośrednio do Twojego samochodu za pomocą domowej ładowarki.

Instalacja fotowoltaiczna to nie tylko panele

Fotowoltaika z dofinansowaniem od FerroWings

Aby nasze panele pracowały w sposób efektywny istotny jest również osprzęt jaki został użyty do montażu instalacji. Przede wszystkim jedną z kluczowych komponentów jest inwerter. To on odpowiada za optymalizację pracy naszej elektrowni, umożliwia zdalny monitoring pracy całej instalacji fotowoltaicznej nie tylko inwestorowi, ale również specjalistom z FerroWings, by w razie potrzeby zareagować jak najszybciej.

INFOLINIA: 576 000 758